Lemon king
Well-Known Member
it's the packaging and transport that's a pain. bits of baking paper or mini jam jars. last lot of erl my gaffer was just cutting strips off the baking paper and bunging them in his joints.
the yanks must have jars or summink you can buy to transport it.....its so popular over there....
i think £40 £50 a g would work, same price as shit coke! People are used to it lol